نمایش پست تنها
قدیمی 12-22-2011, 01:56 PM   #25
Advanced Ali 001
Junior Member

Advanced Ali 001 آواتار ها

تشکر ها: 3
از این کاربر 4 بار در 1 ارسال تشکر شده است.

سلام به تمام دوستان.
من باسایت ایران شیپینگ ازطریق دوتا فروم آشنا شدم که البته اول توی یکی ازفروم ها فعالیت داشتم بعد که به پیشنهاد دوستان وارد سایت تخصصی موبایل شدم باآقارامین وگروه حرفه ای ایشون آشنا شدم.
وقتی که فهمیدم میتونم ازخارج خرید کنم این محیط رو که خودمو محدود به بازار داخل کرده بودم برداشتم وبیشترش کردم.
من دوتا جنس میخواستم دونه ای67برام آب خورد روز90/9/11 مبلغ رو وایرز کردم وروز90/9/30 به دستم رسید به من گفتن16روزه میرسه دستم ولی....:دئ
گویامشکل ازسمت سایت مورد نظر بوده که به هیچ عنوان برای من مهم نیست که مشکل ازکجا بوده برای من فقط این مهمه که میتونم ازخارج خرید کنم وجور علائدین و....رو نکشم اونم بااین قیمت دلار که ما بازاریا اسمشو گزاشتیم دلار شده هزارو خون باباشون!!!!!!!!!!!:دئ
شرمنده دوستان نمیتونم ازش عکس بزارم ولی همه چی عالی ازکره برام پست شد اسمم روآدرسم رو کد پستی و....روبصورت لاتین روی بسته نوشته بودند بسته هم بسیار عالی وکوچیک بود جنس رو هم لای یه نوع محافظی گزاشته بودن که خیلی ازکارشون خوشم اومد.
خلاصه که آقا رامین دستت درد نکنه خیلی ممنون بابت این لطفتون ایشا....درهمه مراحل زندگیتون موفق باشید.
باتشکر علی.
Advanced Ali 001 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر مقابل از Advanced Ali 001 عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده اند .
admin (12-22-2011), delhamid (01-03-2013), farshid2345678 (05-07-2012), pouya (12-22-2011)