صفحه 3 از 15 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 141

موضوع: فریمورهای ainol venus

دوستانی که ونوس دارند ورژن نصبی روی تبلتشون و نکات مثبت و منفی اش را بگویند تا کسانی مثل من که تازه کار هستند با ونوس بهترین ورژن را بر اساس تجربیات کسب شده سایر دوستان استفاده کنند.
    ممنون

دوستانی که از رام ارائه شده در اینجا و طبق آموزش نصب کردند لطف کنند تجربه خودشون را با ما هم در میان بگذارند. آیا از این رام راضی هستید؟ با مشکلی در هنگام نصب برنخوردید؟ در مورد فایل img.apk که داخل فایل فیرم ور نیست چکار کردید؟ مشکلی پیش نیومد؟ممنون

سلام. من این رام را طبق روشی که لینکش داده شده خواستم نصب کنم. ولی وقتی دانلود را می زنم تا 5 درصد پیش می ره و تا 25 دقیقه هم که من صبر کردم روی همون 5 درصد مونده. به نظرتون مشکل از چیه. البته همونطور که قبلا گفتم توی این فیرم ور فایل img.apk نبود که من جاش را خالی گذاشتم. بقیه را طبق دستورالعمل پیش رقتم.

Senior Member mahdiw710 آواتار ها

فکرکنم باید تیک اون قسمت هم برداشته بشه

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdiw710 نمایش پست ها
    فکرکنم باید تیک اون قسمت هم برداشته بشه
    تیک کدوم قسمت؟

همون قسمت که فایلش نیست!

همون قسمت که فایلش نیست!
    دوست عزیر شما تازمانی که فایلی را انتخاب نکنید که تیکی در کنار اون قسمت وارد کردن فایل نمی خوره که من بخوام تیکش را بردارم! شما خودتون این رام را بدون مشکل نصب کردید؟

آهان
    همچنان با ویندوز8 تست میکنید؟
    نه دوست عزیز، تست نکردم چون ونوس ندارم

فریمور جدید هم اومده

آهان
    همچنان با ویندوز8 تست میکنید؟
    نه دوست عزیز، تست نکردم چون ونوس ندارم

فریمور جدید هم اومده
    با ویندوزهای 7، XP و 8 تست کردم همه این مشکل را دارند. ویندوز 8 هم میزنه 1usb detected یعنی درایورش به درستی نصب شده. نمی دونم مشکل از چیه. یعنی توی مرحله دانلود میزنه 5 درصد و روی همون میمونه. یک نکته دیگه هم اینکه خوشبختانه هیچ اتفاقی برای تبلت نیفتاده یعنی با همون سیستم عامل قبلی بالا میاد. نمی دونم کجای کار را اشتباه می کنم. راستی باید تبلت کاملا خاموش باشه و این کارها را انجام بدم دیگه. درسته؟ این چیزیه که من از این دستورالعمل ها فهمیدم. در هر صورت ممنون میشم اگر دوستانی که نصب کردند و مشکلی نداشتند دقیقا من را راهنمایی کنند که دقیقا چکار کردند. چون ظاهرا من یک جای کار را اشتباه انجام می دم.

صفحه 3 از 15 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین

Tags for this Thread