تابلو سازی پرکاس دارای 8 سال سابقه در حیطه تولید انواع تابلو سازی چلنیوم و خدمات تابلو سازی همچون انواع تابلوهای چلنیوم، فلکسی، تابلو حروف برجسته و بیش از 1000 مجموعه می باشد.

تابلوسازی تبلیغاتی

تابلو سازی پرکاس درابتدا مشغول فعالیت در زمینه چاپ شد و سپس به تبلیـــغات محیطی و اجرای تابلو های تبلیغاتی و نمای ساختمانی پرداخ. این مجموعه دارای یک گروه بسیار مجرب و توانا می باشدکه دارای تحصیلات مرتبط با این رشته هستند.تابلوسازی پرکاس در طی سالهای فعالیت خود در این عرصه توانسته افتخار همکاری با نهاد های دولتی و خصوصی را داشته باشد.

از دیگر ویژگی های این مجموعه می توان به کیفیت عالی با قیمت بسیار مناسب در راستای اصل مبحث مشتزی مداری اشاره کرد و بر اساس همین اصل اقدام به ایجاد کارگاه هایی مجهز در سه دپارتمان اصلی ایده پردازی و طراحی ، چاپ ،تابلو سازی و نما نموده است.
یکی از کهن ترین بخش های صنعت تابلو سازی، حروف برجسته می باشد که امکان نور پردازی از رو و همچنین نور از زیر یا همان نور اندریک را دارد و حروف استیل در رنگهای گوناگون یا پتینه کاری شده مورد کاربرد است حروف پلاستیک یا نئون پلاستیک این نوع ساختار را میتوان جزو قدیمی ترین حروف نور از پشت تابلو سازی نامید .

خدمات تابلوسازی پرکاس

تیم تابلو سازی پرکاس اراده دهنده انواع مدل های گوناگون تابلو سازی تبلیغاتی می باشد که در حوزه های ساخت و تولید تابلو سازی های حروف برجسته، تابلو لایت باکس، تابلو سوپر اسلیم، تابلو نئون پلاستیک، تابلو چلنیوم، تابلو کامپوزیت، نمای کاپوزیت، تابلو بنری، تعویض روکش، تابلو اعلانات، حروف برنجی، حروف فلزی، حروف برجسته پلاستیکی، حروف استیل، تابلو دیجیتالی، تابلو LED، تابلو پلکسی، تابلو فلکسی فیس و برش لیزر با سابقه درخشانی می باشد