طراحی سایت در دنیای تکنولوژی

بسیاری از دوره های توسعه طراحی سایت تمرکز داشتند بر دو چیز اصول اولیه مانند و منظور من پایه و. من بسیاری از شبها نگارش را انجام دادم تا تعاملات را برای طراحی سایت هایی که به نمونه کارها من اضافه کنم، ایجاد کنم. چند ماه پس از فارغ التحصیلی، یک طراحی سایت در فلش برای یک مشتری ایجاد کردم، و بعد هرگز دوباره فلش در حال مرگ بود، و در خلاصه و خلاصه من منسوخ شد. این اولین درس من در سرعت است که در آن همه چیز در تکنولوژی تغییر می کند و یک واقعیت ترسناک که به عنوان یک فارغ التحصیل جدید به دنبال ورود به دنیای حرفه ای بود. در حال حاضر، هفت سال بعد، من در تیم مایکروسافت لبه کار می کنم که در آن من به طراحی سایت و ساخت یک ابزار کمک می کند که دغدغه های اولیه زندگی من را کاهش دهد. ابزاری است که توسط جامعه ی وب ساخته شده است. این کد منبع باز است و تحت بنیاد JS زندگی می کند. این طراحی سایت مانند من کمک می کند با تغییر مداوم تکنولوژی در حالی که همزمان آموزش نحوه کد کردن وب سایت های بهتر را ادامه دهد. در حال حاضر به روز بودن در تمام این دانش یکی از نیروهای محرک برای توسعه این ابزار اسکن است. این که آیا شما تازه شروع کرده اید، دانش آموز هستید یا بیش از یک دهه تجربه داشته اید، تیم می خواهد به شما در ایجاد طراحی سایت های بهتر برای تمام مرورگرها کمک کند.