راه های موثر برای تبلیغ اپلیکیشن موبایل

MAGBOT + راه های موثر برای تبلیغ اپلیکیشن موبایل
تعداد اپلیکیشن*های موبایل، روز به روز بیشتر می*شود و همچنین افراد بیشتری به استفاده از گوشی*های هوشمند علاقه نشان می*دهند. همیشه برای اپلیکیشن*هایی که از نو کار خود را آغاز می*کنند، این سوال وجود دارد که چگونه می*توانند تبلیغ اپلیکیشن خود را انجام دهند و چه راهکارهای رایگان و غیر رایگانی در جلوی روی آنها قرار دارد. در ادامه به پنج روش تبلیغاتی می*پردازیم که امیدواریم برای شما کاربردی باشند:۱- ساخت یک سایت کوچک:
سایت*های تک صفحه*ای یا نهایتا دو صفحه*ای، می*توانند به خوبی روی بازاریابی اپلیکیشن شما تاثیر مثبت بگذارند. فقط کافیست که بر اساس کلیدواژه مورد نظرتان، روی محتوای داخلی وب*سایت خود کار کنید تا در موتورهای جستجو بهتر دیده شود.۲- وبلاگ:
داشتن وبلاگ به شما کمک می*کند که در کنار جذب مخاطب به کمک محتوا، رتبه مطالب خود را به کمک سئو در موتورهای جستجو بهبود بخشید. بواسطه این مهم مخاطبان بیشتری وارد وب*سایت شما می*شوند و در کنار وب*سایت خود می*توانید برای یک کلیدواژه مهم، چندین مطلب را به رتبه*های بالا صفحات جستجو برسانید تا بیشتر دیده شوید.۳- ادغام با شبکه*های اجتماعی:
به مخاطبان خود این امکان را بدهید که رویدادهای مهمی که برای آنها در اپلیکیشن یا بازی شما رخ می*دهد را، به اشتراک بگذارند. این راهکار خیلی مرسوم است و اکثر اپلیکیشن*های معروفی که سیستم امتیازدهی به همراه خود دارند، از چنین ویژگی*ای پشتیبانی می*کنند. زیرا دوستان آنها کنجکاو می*شوند که این امتیازها از کجا آمده است. در میان نمونه*ها می*توانیم به سوآرم اشاره کنیم که یک صفحه مختص به این موضوع دارد.۴- تبلیغات درون اپلیکیشنی:
در مدل تبلیغات درون اپلیکیشن ،کاملا مشخص است که چه فرآیندی برای آگهی*دهنده صورت می**گیرد. در این روش که معمولا برای بهره*وری از آن باید هزینه پرداخت کنیم، می*توانیم اپلیکیشن خود را مستقیما در دیگر برنامه*ها مرتبط تبلیغ کنیم تا کاربران بیشتری وارد اپلیکیشن ما شوند.۵- تبلیغات ویدئویی:
هم*اکنون در عصر تبلیغات ویدئویی قرار داریم و اکثر کمپانی*های بزرگ ترجیح می*دهنده که محصول خود را به کمک ویدئو و در فضای آنلاین تبلیغ کنند. ویدئوی تبلیغاتی شما می*تواند در سرویس*های نمایش ویدئو یا حتی اپلیکیشن*های معتبر منتشر گردد