همیشه ما آدم ها دنبال تنوع، زیبایی و کیفیت هستیم. همین تنوع طلبی باعث میشه تا دنیای ما مدام دستخوش تغییرات بشه و پیشرفت کنه. یکی از همین پیشرفت ها در صنعت فرش ماشینی هست که خیلی خوب خودش رو نشون داد. فرش نسل جدید یا به نوعی فرش کلاریس این روزها با ورودش به بازار حسابی غوغا به پا کرده چرا که بعد از مدت ها یه فرش ماشینی جدید میتونه مهمون خونه ها بشه.

حتما اگر شما هم طرح و رنگ های بی نظیر این فرش رو دیده و قصد خرید فرش کلاریس رو داشته باشین، دوست دارین در موردش بشنوین و بدونین چه تفاوتی با بقیه مدل های فرش ماشینی داره. مثل بقیه فرش ها، فرش ماشینی کلاریس هم با دستگاه های بافندگی ۷۰۰ شانه، با تراکم ۳۳۰۰ بافته میشه. الیافی که در بافت اون به کار میره از جنس پلی اوژن هست. حالا که فرش به رنگ سفید بافته شد در مرحله بعدی درج تصویر میاد وسط. به کمک دستگاه های جدیدی که راه اندازی شدن، رنگ های موجود در تصویر به عمق و ریشه فرش تزریق میشه و در نهایت یه فرش زیبا تولید میشه.

خرید فرش کلاریس برای چه فضایی مناسبه؟

شاید چون فکر میکنین این یه فرش جدید و خاص هست، نمیشه توی اتاق نشیمن یا اتاق خواب انداخت و فقط باید جایی باشه که خیلی پاخور نداشته باشه. اما این طرز فکر اشتباست. چرا که با خرید فرش کلاریس ، محدودیتی برای استفاده از اون در هیچ جای خونه وجود نداره. فرش ۷۰۰ شانه کلاریس ، ضخامت کافی برای زیر پا قرار گرفتن رو داره و پاخور بالای اون از ویژگی های بارزش هست.

مدل های تابلو فرش کلاریس هم به تولید رسیده که زیباترین طرح ها رو برای دکوراسیون منزل شما به ارمغان آورده و با خرید این تابلوها در طرح های دلخواه میتونین هم زیبایی رو مهمون دیوار اتاق هاتون کنین و هم به عنوان یه هدیه دوست داشتنی در نظر داشته باشین.

چرا به فرش کلاریس لقب فرش چاپی دادن؟

شاید شما هم عنوان فرش چاپی رو شنیده باشین و این سوال براتون به وجود اومده باشه که چرا بهش چاپی میگن؟ در گذشته، تصور اینکه یه فرش چاپی یا یه فرش با رنگ و تصاویر دلخواه رو توی خونه پهن کنن کمی دور از خیال بود اما با پیشرفت تکنولوژی، این روزا هیچ چیزی غیر قابل اجرا نیست. اما همونطور که گفتیم، روند بافت و تولید این فرش ، به صورتی نیست که تصویر روی اون چاپ بشه و رنگ ها بعد از مدتی از بین رفته و بی کیفیت بشن بلکه دلیل گذاشتن این لقب روی فرش کلاریس این هست که، شما هر تصویر و نقشی که دلخواهتون باشه، حتی تصویر خودتون یا کودکتون رو میتونین روی این فرش داشته باشین.

چطوری فرش کلاریس با تصویر دلخواه رو سفارش بدیم؟

اگر به فکر خرید فرش کلاریس افتادین و فکر میکنین که باید برای سفارش تصویر دلخواه به کارخانه مراجعه کنین، باز هم اشتباه کردین. فروشگاه آنلاین فرش مرداس، این امکان رو برای شما فراهم آورده که فرش کلاریس رو در ابعاد مورد نظر انتخاب کرده و تصویر دلخواهتون رو هم تحویل بدین تا فرش شما رو در مدت زمان کوتاهی به دستتون برسونه و از قرار دادنش در دکوراسیون منزلتون لذت ببرین.