این روزها که اقتصاد کشور در بحران به سر می*برد و قیمت کالاها مدام در حال تغییر است، بسیاری از زوج*های جوان مشغول تهیه جهیزیه بوده و احتمالا مجبور هستند برای کاهش هزینه*ها، تعدادی از کالاها را از لیست خرید خود قلم بگیرند و یا به طور مثال اگر قصد خرید بهترین فرش مثل فرش ۱۵۰۰ شانه یا فرش دستباف را داشتند، به دنبال مدل*های ارزان قیمت*تر مانند فرش ۱۰۰۰ شانه یا ۷۰۰ شانه باشند، که همین موضوع موجب نگرانی عروس خانم*ها می*شود که نکند با تغییر در خرید، نتوانم دکوراسیون مورد نظرم را داشته باشم.

کاهش هزینه*ها با خرید مدل*های دیگر فرش ماشینی

اگر برای دکوراسیون سبک سنتی و یا سبک کلاسیک منزل خود به فکر خرید فرش ماشینی ۱۵۰۰ شانه بودید که جدیدترین مدل فرش کلاسیک است و مدت زمان زیادی از عرضه آن به بازار نمی*گذرد و از ناسازگار بودن قیمت فعلی آن با بودجه خود ناراحت هستید، بهتر است به دیدن مدل*های دیگر فرش ماشینی بپردازید چرا که تنوع مدل و قیمت فرش کلاسیک به اندازه*ای زیاد است که شما به راحتی می*توانید فرش متناسب با بودجه، سلیقه و دکوراسیون منزل خود را پیدا کنید.
فرش ۱۰۰۰ شانه که یکی از نمونه*های فرش کلاسیک ماشینی است برای شما یک خرید مقرون*به*صرفه و عالی به حساب می*آید. درست است که در ظرافت و ریز نقش بودن به پای فرش ۱۵۰۰ شانه نمی*رسد و کمی هم از فرش ۱۲۰۰ شانه عقب*تر است اما می*توانید با خرید این فرش ماشینی کمی در هزینه*هایتان صرفه*جویی کنید.

مقایسه فرش ۱۰۰۰ شانه با فرش ۷۰۰ شانه

انواع مدل*های فرش ماشینی ۱۰۰۰ شانه ، با تراکم ۳۰۰۰ بافته می*شوند. هر چه میزان تراکم فرش بیشتر می*شود، فشردگی در آن زیادتر بوده و فرشی محکم*تر و سفت*تر خواهید داشت.
فرش ۱۰۰۰ شانه در مقایسه با فرش ۷۰۰ شانه قیمت بالاتری دارد اما زیباتر و ظریف*تر می*باشد. فرش ۷۰۰ شانه به سبب ضخامتی که دارد بیشتر مناسب خانه*هایی است که استفاده از مبلمان را خیلی نمی*پسندند و نشستن بر روی فرش را ترجیه می*دهند اما فرش*های هزار شانه ضخامت کمتر و ظرافت بیشتری دارند و در هر دکوراسیونی چه با حضور مبلمان و چه در نبود مبل و صندلی، باز هم زیبایی خود را خواهد داشت.
هماهنگ کردن دکوراسیون با فرش ۱۰۰۰ شانه

اگر با خود فکر می*کنید که فرش هزار شانه چون قیمت پایین*تری نسبت به فرش ۱۲۰۰ شانه و فرش ۱۵۰۰ شانه دارد نمی*تواند به منزل شما زیبایی ببخشد در اشتباه هستید. همان*طور که می*دانید؛ رنگ فرش*، دیوارها و پرده**ها است که باقی رنگها را تحت*الشعاع قرار می*دهد.
فرش*های ۱۰۰۰ شانه ، در ۱۰ رنگ متنوع با طرح*های کلاسیک بافته می*شوند، پس یک رنگ غالب در فرش را انتخاب کرده و به راحتی باقی رنگ*ها را با آن هماهنگ کنید. از آنجایی که سبک این فرش کلاسیک بوده و طرح دار می*باشد، مبلمان خود را با پارچه شلوغ انتخاب نکنید به خصوص اگر منزل شما کوچک است، شلوغ بودن طرح و نقش وسایل موجب کوچکتر نشان دادن فضا می*شود.
این فرش در ابعاد ۲ متری تا ۱۲ متری تولید می*گردد و شما می*توانید بسته به متراژ اتاق مورد نظرتان خرید خود را انجام دهید اما به این موضوع توجه داشته باشید که اگر اتاق کوچکی دارید، فرش ۱۰۰۰ شانه را طوری انتخاب کنید که تمام اتاق را پر نکند و پایه*های عقبی مبل*ها بر روی زمین قرار گیرد تا اتاق بزرگتر به نظر رسد.

فرش ۱۰۰۰ شانه را با راحت*ترین روش ممکن بخرید

انتخاب از میان فرش*های کلاسیک به سبب پر نقش و نگار بودن و تنوع طرح و رنگ، در زمان کوتاه و در یک نگاه کاری دشوار است و نمی*شود با یک بار رفتن به فروشگاه*های فرش و در زمانی محدود خرید خود را انجام داد. فروشگاه اینترنتی فرش مرداس بیشترین تنوع از این فرش را برای شما عزیزان در سایت خود قرار داره است تا شما با خیالی آسوده بهترین انتخاب را داشته باشید.
مزایای خرید از فروشگاه آنلاین فرش مرداس این است که فرش را به همان قیمت کارخانه عرضه می*کند، همچنین فروش اقساط با کارمزد ۱%، ارسال رایگان، ارائه ضمانت*نامه معتبر و تعویض فرش در صورت مطابق نبودن با سفارش شما را نیز در لیست خدمات خود قرار داده است.