همیشه رویای داشتن خونه ای مجلل و با شکوه رو در سر داشتم و به دنبال وسایلی بودم که بتونه این چنین فضایی رو برام به وجود بیاره. دوست داشتم مبلمان ، فرش و لوازم دیگه پذیرایی شیک و درجه یک باشه. وقتی نوبت به انتخاب و خرید فرش رسید نمیدونستم فرش دستباف بخرم یا فرش ماشینی که راستش با بودجه ای که در نظر گرفته بودم هم فقط میتونستم فرش ماشینی بخرم پس تصمیم گرفتم با انواع اون ها آشنا بشم و از طرح ها و رنگ هایی که با خونه و بقیه اسباب و وسایلم جور درمیومد انتخاب کنم.

با فروشگاه اینترنتی فرش ، برای زمان خود ارزش قائل شوید

چون زمان کافی برای رفتن به نمایشگاه فرش رو نداشتم با خودم گفتم بهترین راه اینه که به سراغ فروشگاه اینترنتی فرش برم. اونجا هم میتونم اطلاعات زیادی رو در مورد فرش ها بدست بیارم و هم با انواع طرح و رنگ ها آشنا بشم علاوه بر این ها، قیمت فرش ماشینی برام از همه چیز مهمتر بود پس باید به دنبال فروشگاهی میگشتم که بتونم فرشی با قیمت مناسب تهیه کنم.

از شانس خوبم با فروشگاه اینترنتی فرش مرداس آشنا شدم که اکثرا عنوان مرجع فروش اینترنتی فرش ماشینی میشناختنش. از خرید فرش گرفته تا شستشو و نگهداری فرش همه چیز رو در اختیار مشتریان قرار میده. همچنین مشاوره رایگان فرش هم دارن که به انتخاب خریدارا خیلی کمک میکنه که همه این ها از آیتم هایی هست که باعث برتری این فروشگاه نسبت به دیگر فروشگاه های اینترنتی که در فضای آنلاین مشغول به کار هستن شده. اگر شما هم برای خرید فرش جهیزیه یا برای تغییر دکوراسیون میخواین که فرش جدید بخرین بهتره سری به این فروشگاه اینترنتی فرش بزنین، مطمئنا پشیمون نخواهید شد.

دکوراسیون منزل با فرش چرمی

بعد از اینکه تصمیم گرفتم فرش مورد نظرم رو از فروشگاه اینترنتی فرش بخرم با مدل های متنوعی از فرش ماشینی روبه رو شدم و به قدری تنوع زیاد بود که مونده بودم چه نوع فرشی رو انتخاب کنم. فرش مدرن یا فرش کلاسیک؟ با مبلمان و وسایل دیگه ای که داشتم بیشتر تمرکزم به انتخاب فرش مدرن بود که بتونه همه چیز رو زنده کنه اما به دنبال خاص ترین و زیباترین ها بودم. باخوندن یه مطلب که راجع به فرش چرم و پوست بود نظرم کلا راجع به فرش ها عوض شد اصلا فکر نمیکردم که با چرم و پوست حیوانات بشه این چنین فرش های زیبایی تولید کرد.

خیلی هیجان زده شده بودم و دوست داشتم هر جور که شده از این فرش ها داخل فضای خونم استفاده کنم در واقع خرید فرش چرم و پوست به یه چالش برام تبدیل شد و در نهایت هم خرید اینترنتی فرش به تجربه ای لذت بخش برام تبدیل شد.