صفحه 101 از 131 نخستنخست ... 519199100101102103111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 1308

موضوع: مشاوره برای خرید تبلت

عرض سلام مجدد خدمت مدیر سایت
    یه سوال داشتم:
    قیمت آینول نوو7 ونوس؟آیا محافظ صفحه روش نصب نیست؟آخه برای اوندا610 نصب بود.
    در بسته بندی این تبلت شارژر هم قرار داره؟؟
    ضمنا آیا باتری این مدل ونوس قابل تهیه بصورت جداگانه هست؟میخوام مشکلی که با اوندا بهش برخوردم حتی الامکان تکرارنشه
    ویرایش توسط dfsa : 03-30-2013 در ساعت 07:00 AM

مدیریت کل سایت ایران شیپینگ admin آواتار ها

سلام
    555 تومان
    احتمال داره نصب باشه. اسکرینی که جدا سفارش میدین داخل جعبه تبلت قرار داده میشه

بله قرار داره
    بله از طریق کارخونه سازنده توسط ما

نقل قول نوشته اصلی توسط dfsa نمایش پست ها
    با سلام
    چندین ماه قبل از شما یک onda 610w خریدم .متاسفانه مدتی قبل از دستم افتاد و از اون زمان ال سی دی تبلت هر از گاهی شروع به چشمک زدن میکنه .بعلت استفاده زیادم ازش باتریش هم بازدهیش پایین اومده و زود بزود باید شارژش کنم.
    امکان تعمیرش در ایران وجود داره توسط خودتون یا تعمیرکاری که معرفی کنید؟هزینه اش ؟؟
    اگر نه امکان سفارش قطعه از اوندا وجود داره؟هزینه اش؟؟
    در کل توصیه میکنید تعمیرش کنم؟؟
    متاسفانه فک کنم بیش از یکسال از خریدش میگذره و دیگه گارانتی نداره
    ممنون که جوابم رو میدید

سلام
    تعوض ال سی دی و تاچ را در ایران انجام میدیم ولی مشکل شما نباید از ال سی دی باشه

برای تعمیر باید فرستاده بشه چین که چون گارانتیش تموم شده هزینه تعمیر بعهده خودتون هست
    و بهتون پشنهاد میکنم چون مشکلش حاد نیست نیازی به تعمیر نیست چون هزینش بالا درمیاد وبه صرفه براتون نیست

سلام مجدد خدمت مدیر سایت
    والا الان که تاریخ خرید تبلت اوندا610w از شما را چک کردم دیدم که 23 اردیبهشت 1391 به حساب شما واریز کردم و شما هم قاعدتا چند روز بعدسفارش دادید پس هنوز یکسال نشده.اگر براتون زحمتی نیست بفرمایید هزینه پست ارسال به کارخانه تبلت جهت استفاده از گارانتیش.
    الان پستی که بعد ازینکه تبلت بدستم رسیده بود رو خوندم و فهمیدم یکسال از تاریخ خریدش نگذشته(البته صورتحساب بانکیم هم چک کردم و دیدم تاریخ واریز پول به شما 23 اردیبهشت بوده)

http://www.iranshipping.ir/%D8%AA%D8....html#post3863

واقعا شرمنده ام که اسباب زحمت براتون درست کردم

سلام
    پ خ شد

Senior Member gigi آواتار ها

سلام رامین جون خوبی
    من میخواستم یه تبلت نوو 9 دیگه سفارش بدم ولی با این وضع دلار فعلا منصرف شدم
    حالاهم مدل pipo m9 دیدم!
    از لحاظ صفحه نمایش و باتری که ضعیفتره اما درکل شما الآن کدومو چیشنهاد میدید
    من نوو 9 دارم و ازش خیلی راضیم اما اگه اون بهتر باشه اونم میخرم
    مرسی
    گـــــل سرخ مــیــمــیــرد امــا
    خــارش باقی مـیمـانـــــــد

باپوزش مجدد بخاطرسوالات زیادم:
    تبلت ونوس جی پی یو ویوانته داره میخواستم بدونم برای این جی پی یو بازی و...وجود داره؟آخه بین gpuکه تاحالا اسمشون رو شنیدم ویوانته نا آشناست برامower vr-mali-adreno
    وگرنه از نظر سایر مشخصات بنظر بسیار خوب و عالی میاد

Member everhossein آواتار ها

باپوزش مجدد بخاطرسوالات زیادم:
    تبلت ونوس جی پی یو ویوانته داره میخواستم بدونم برای این جی پی یو بازی و...وجود داره؟آخه بین gpuکه تاحالا اسمشون رو شنیدم ویوانته نا آشناست برامower vr-mali-adreno
    وگرنه از نظر سایر مشخصات بنظر بسیار خوب و عالی میاد
    تبلت Huawei MediaPad 10 هم همین جی پی یو رو داره که گفته میشه بازی های تگرا 3 باهاش سازگاره.
    Im away, exploring my military service

حالا یک سوال دیگه برام پیش اومده اونهم اینکه در مقایسه بین تبلت Hyundai t7 با ainol flame fire کدوم برتره؟
    از طرف هیوندا از سی پی یو خود سامسونگ داره استفاده میکنه که برتری قابل ملاحظه ای هست اما اینول فایر در عوض باتری 5000 داره که در بین تمام تبلتهای 7 اینچی توی این سایت بی نظیره!
    در حالیکه تی 7 از باتری 3700 بهره میبره که البته باتری متداولی بین 7 اینچیها محسوب میشه.
    حالا از دوستمون که به سوال من در مورد جی پی یو ویوانته جواب دادن(بدلیل اینکه بررسی در مورد هیوندا تی 7 هم نوشتن) این سوال را دارم که مدت زمان دوام باتری تی 7 چقدره؟واینکه از بین ایندو تبلتی که اسمشون رو بردم کدوم یکی برتره و چرا؟
    ممنونم

Member everhossein آواتار ها

حالا یک سوال دیگه برام پیش اومده اونهم اینکه در مقایسه بین تبلت hyundai t7 با ainol flame fire کدوم برتره؟
    از طرف هیوندا از سی پی یو خود سامسونگ داره استفاده میکنه که برتری قابل ملاحظه ای هست اما اینول فایر در عوض باتری 5000 داره که در بین تمام تبلتهای 7 اینچی توی این سایت بی نظیره!
    در حالیکه تی 7 از باتری 3700 بهره میبره که البته باتری متداولی بین 7 اینچیها محسوب میشه.
    حالا از دوستمون که به سوال من در مورد جی پی یو ویوانته جواب دادن(بدلیل اینکه بررسی در مورد هیوندا تی 7 هم نوشتن) این سوال را دارم که مدت زمان دوام باتری تی 7 چقدره؟واینکه از بین ایندو تبلتی که اسمشون رو بردم کدوم یکی برتره و چرا؟
    ممنونم
    به شخصه من t7 رو ترجیح می دم.
    اما کاملا" مورد استفاده تبلت به نیاز های شما بستگی داره.
    اگه برای مطالعه و وب گردی و کم بیش فیلم به تبلت نیاز دارید من فایر رو پیبشنهاد میدم.
    اما اگه به انجام بازی های روز نیاز دارید بدون شک t7 مورد مناسبیه.
    شما انتظارات و بودجتون رو بیان کنید تا بتونم بهترین انتخاب رو بهتون پیشنهاد بدم.
    Im away, exploring my military service

صفحه 101 از 131 نخستنخست ... 519199100101102103111 ... آخرینآخرین

Tags for this Thread