صفحه 11 از 37 نخستنخست ... 91011121321 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 368

موضوع: مشاوره برای خرید کالاهای دیگر

ميشه اين لينك رو قيمت بديد .

مدیریت کل سایت ایران شیپینگ admin آواتار ها

130 تومان

Senior Member PedramQQ آواتار ها

سلام جناب رامین دادخواه من یه دوربین عکاسی حرفه ای هم میخوام سفارش بدم اگه شما سراغ دارین برام معرفی کنید خیلی ممنون
    خرید از ایران شپینگ 100% تضمین شده

سلام
    دوربین حرفه ای را از داخل تیهه کنید بهتر هست

نقل قول نوشته اصلی توسط ominiom نمایش پست ها
    سلام به خدمت شما جناب ادمین
    من قیمت کالا های زیر رو میخواستم
    Solar Cell 156mm*156mm(6&#39 polycrystalline 3.75W A grade low price!!Free Shipping-in Solar Cells, Solar Panel from Electrical Equipment & Supplies on Aliexpress.com

100 feet tabbing wire + 10 feet bus wire for solar cell panel system-in Solar Cells, Solar Panel from Electrical Equipment & Supplies on Aliexpress.com

easy to use pv rosin flux pen for solar cells products, buy easy to use pv rosin flux pen for solar cells products from alibaba.com

اون کالای آخر رو فقط 1 دونه میخوام ( دقیقا توی مینیموم سفارشش نوشته که حداقل خرید 1 دونه است )

ممنون میشم که قیمت نهایی رو بهم بدید ( هر کدوم رو جدا گونه )

فقط یه چیزی بگم که من تا الان از خارج از کشور خرید نکردم . نمیدونم dhl خوبه یا tnt ولی بی زحمت ببینید کدوم بهتره ( فکر کنم dhl بهتره ) بگید که با همون بفرستن . چون الان که نگاه کردم دیدم که هر دوتا کالایی که اول نوشتم ( به جز سومی ) از dhl به صورت free shiping استفاده میکنن . البته برای من فقط سرعت از همه مهمتره . چون باید اینا رو سریع تحویل بگیرم .

با تشکر از شما
    نقل قول نوشته اصلی توسط admin نمایش پست ها
    سلام
    1. 430 تومان
    2. معتبر نیست
    3. این سایت برای خرید عمده ای هست
    با تشکر از شما جناب ادمین گرامی که پیگیری کامل خرید رو انجام میدید ( واقعا جای تقدیر داره )
    ممنون میشم که جایگذین مورد دوم که معتبر نبود ، لینک های زیر رو برام قیمت بدید
    PV Ribbon tabbing wire 100 feet tabbing wire + 10 feet bus wire solar cell panel-in Solar Cells, Solar Panel from Electrical Equipment & Supplies on Aliexpress.com

100 feet tabbing wire 0.2mm Tickness 1.5mm Width solar cell panel-in Solar Cells, Solar Panel from Electrical Equipment & Supplies on Aliexpress.com

PV Ribbon tabbing wire 500 feet tabbing wire + 50 feet bus wire solar cell panel-in Solar Cells, Solar Panel from Electrical Equipment & Supplies on Aliexpress.com

کالای شماره 3 رو فعلا پیدا نکرده ام . اگر پیدا کردم دوباره لینک میزارم.
    از لطف شما ، جناب ادمین بینهایت سپاس گذارم
    نقل قول نوشته اصلی توسط admin نمایش پست ها
    1. 74 تومان
    2. معتبر نیست
    3. 215

داخل این سایت هم سرچ کنید
    wholesale - buy china wholesale products from chinese wholesalers on dhgate.com
    با تشکر بی پایان از شما ادمین گرامی بابت راهنمایی و توجه تون
    ممنون میشم که بنده رو راهنمایی کنید که به چه صورت میتونم کالای مورد نظرم رو از شما تهیه کنم ؟؟؟
    من الان اون کالای 430 هزار تومنی و اون 74 هزار تومنی رو میخوام .
    لینک هاشون :

Solar Cell 156mm*156mm(6&#39 polycrystalline 3.75W A grade low price!!Free Shipping-in Solar Cells, Solar Panel from Electrical Equipment & Supplies on Aliexpress.com
    و
    PV Ribbon tabbing wire 100 feet tabbing wire + 10 feet bus wire solar cell panel-in Solar Cells, Solar Panel from Electrical Equipment & Supplies on Aliexpress.com

از لطفتون و راهنمایی و توجهتون سپاس گذارم .
    جناب ادمین
    همونطور که خدمتتون عرض کردم من اون کالای 430 هزار تومانی و ان کالای 74 هزار تومانی رو میخوام تهیه کنید برام .
    هزینه اش رو هم پرداخت کردم ( 504 هزار تومان به کارت بانک ملی ، کارت به کارت کردم ) و براتون پیام خصوصی کردم .
    ممنون میشم برای تهیه این کالا ها کمک کنید که باید چه مراحل دیگه ای طی کنم

پ خ شد.

پیش فرض سوزن ته گرد و سوزن قفلی

سلام

من میخوام سوزن ته گرد و سوزن قفلی سایز متوسط با تعداد 1000 تا بخرم.
    پیشنهادم اینه که از این سایت هایی که معرفی کردید نخرم چون گرون میفته
    اگر شما سایت دیگری،لینک دیگری،یا کسی که بتواند این کالا را برای من فراهم کند معرفی نمایید و قیمت تمام شده با ارسال را به اطلاع بنده برسانید.

با تشکر

Junior Member

سلام خسته نباشید
    قیمت این بازی چقدر میشه؟
    http://www.play-asia.com/Limbo_Speci...n-70-52bt.html

سلام
    با هزینه پست
    169 تومان

سلام جناب دادخواه عزیز
    دوباره مزاحمتون شدیم برای سفارش .
    سفارشام همگی رسیدن ( دستتون درد نکنه ) .
    میخواستم لینک زیر رو دوباره سفارش بدم :
    من این فروشنده رو ریپورت کردم و پیغام دادم که توی قسمت خدمات ارسال بسته ، پسته DHL رو دروغ نوشته . ( خیلی حال داد ) . بعدش بهم ایمیل دادن که شاید در برهه زمانی تمدید قردادشون با DHL سفارش دادم و اینا موقتا خدمات DHL رو کنسل کرده بودن و ... . در ادامه هم گفته بودن که پیگیری می کنن و این فروشنده ها تحت حمایت سایت هستن و کلاه بردار نیستن و ... !!
    منم گفتم OK ! . الان اومدم دوباره سفارش بدم و ببینم که اگر دوباره بخوام سفارش بدم ، این بار میتونن با DHL برام ارسال مکنن یا نه ؟
    راستی ، یه ایمیل دیگه هم دادن که گفته بودم که این فروشنده ها به صورت کلی با شرکت های پستی مثل TNT و DHL قرار داد میبندن و کاری با بسته و محتویاتش ندارن !
    ( فکر کنم راست میگن ، آخه تمامیه کالا هایی که این فروشنده برای فروش گذاشته به صورت کلی فیری شیپینگ هستن و همه ی پست ها هم جزوش حساب میشن . مخصوصا سیم هاش )
    جناب دادخواه ، میشه یه سئوالی بپرسید ببینید که الان با دی اچ ال میتونن بفرستن یا نه . یه قیمت هم بهم بدید که چقدر باید به حسابتون بریزم .
    اگر ممکنه قیمت این یکی رو هم بهم بدید :
    http://www.dhgate.com/pv-ribbon-tabb...a6b1d62f3.html
    ( این یکی رو هم فقط با DHL میخوام )
    با تشکر از لطفتون
    ویرایش توسط ominiom : 08-18-2012 در ساعت 02:42 PM

صفحه 11 از 37 نخستنخست ... 91011121321 ... آخرینآخرین

Tags for this Thread