صفحه 1 از 39 12311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 381

موضوع: تجربه خرید از گروه ایران شیپینگ

مدیریت کل سایت ایران شیپینگ admin آواتار ها

پیش فرض تجربه خرید از گروه ایران شیپینگ

تجربه خرید از گروه ایران شیپینگ

سلام

دوستان می توانند در این تاپیک تجربیات خریدشون از ما را با دوستان دیگه به اشتراک بگذارند .

این اطلاعات میتوانید شامل تجربیات خرید , پشتیبانی گروه , اطلاعات قبل و بعد از خرید و همخوانی آن با اطلاعاتی که از ما گرفته بودید, باشد.

همچنین تجربیات خود از خرید هایی که گمرکی تعلق گرفته و یا راهنمایی اگر برای دوستان دارید در مورد مسائل گمرکی رو اعلام کنید.

در صورت تمایل هم میتوانید اطلاعات تماس خود را بگذارید تا اگر از دوستان کسی سوالی داشت با شما تماس بگیرد.

توجه: دوستان عزیز لطف کنند نام کالای سفارشی خودشون را هم ذکر کنند و اگر براشون مقدور هست از سفارش و بسته ی پستی ان هم عکس قرار بدند.

(لطف کنید برای اپلود عکس ، از اپلود خود سایت (پیوست فایل ) استفاده کنید تا در اینده لینکش خراب نشود.)

موفق باشید.
    گروه ایران شیپینگ

Junior Member aref.moradi آواتار ها

من اولین خریدم رو که یه باطری اکسترنال برا ایفون بود توسط دوستان انجام دادم و کاملا هم از خریدم راضیم و پیشنهاد میکنم اگه دنبال اجناسی هستین که تو ایران پیدا نمیشه یه سر اینجا بزنید چون هم کیفیت اجناس عالیه هم دوستان زحمت کشیده تا رسیدن بسته دست مشتری پیگیریهای لازم رو انجام میدن باتشکر از همه عزیزان
    ویرایش توسط aref.moradi : 09-13-2011 در ساعت 03:49 PM

Junior Member .::reza.com::. آواتار ها

من اولین خریدم رو که یه باطری اکسترنال برا ایفون بود توسط دوستان انجام دادم و کاملا هم از خریدم راضیم و پیشنهاد میکنم اگه دنبال اجناسی هستین که تو ایران پیدا نمیشه یه سر اینجا بزنید چون هم کیفیت اجناس عالیه هم دوستان زحمت کشیده تا رسیدن بسته دست مشتری پیگیریهای لازم رو انجام میدن باتشکر از همه عزیزان
    چند روزه تحویل گرفتین ؟

با سلام خدمت دوستان بنده یک عدد روکش محافظ برای صفحه نمایش Galaxy S2 گرفتم که حدود سه هفته طول کشید به دستم برسه ولی کیفیتش فوق العاده بود و خیلی راحت مثل هلو چسبید !

Junior Member

پیش فرض kharid

دوستان من یک باتری خریدم از سنگاپور برام پست شد عالی بود.

Junior Member

پیش فرض تشکر

خوشحالم که میشه از سایت های خارجی بزرگ خرید کنم.باتری ۲۰۰۰ میلی امپر واسه گالاکسی۲ را که تازه اومده تونستم سفارش بدم.

سلام
    من هم خرید کردم.
    یه تبلت و یه کیف کیبورد دار.
    بعد از 3 هفته هم به دستم رسید.
    بعضی از دوستان میگن ما که پول میدیم چه تضمینی هست که کالای خریداری شده به دستمون برسه؟
    به دوستانی که این فکرو دارن باید بگم که با اطمینان زیاد خررید کنید و مشکلی پیش نمیاد.
    خیالتون راحت.
    اعتماد خودم رو همین جا به ایران شیپینگ اعلام میکنم.
    موفق و سربلند باشید.

Junior Member

سلام دوستان من هم یک دستگاه الکترونیکی سفارش دادم که بعد از 16روز صحیح و سالم به دستم رسید
    با خیال راحت سفارش بدید

با سلام
    من یک تبلت از چین سفارش دادم بعد از 15 روز به دستم رسید همه چیز درست بود

سلام من چند هفته پیش یه تبلت fly touch 3 دریافت کردم حدود یک ماه طول کشید تا به دستم برسه برای من با کیف و کیبوردش حدود 270 تومان در آمد ولی امکاناتش فوق العاده است کیفیت ساخت و وزنش هم خوبه در مورد کیفیت تصویرش اگر ب برای برند های معروف نمره 100 در نظر بگیریم نمره این تبلت حد اقل 85 یا 90 هستش سرعتش هم خوبه توصیه می کنم حتما با کبف و کیبورد بگیرید چون خیلی با کلاسه صدای اسپیکرهاش کمه ولی با کیفیته البته همراهش یه هندس فری نسبتا خوب هست خیلی بیشتر از قیمتش به نظر می رسه و البته قابلیت های زیادی هم داره بازخورد تاچش در حد معمولی هستش من هم مثل بعضی از آقایون شک داشتم ولی اعتماد کردم و فکر می کنم این اعتماد ارزششو داشت .

صفحه 1 از 39 12311 ... آخرینآخرین

Tags for this Thread