صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: آموزش نصب رام برای تبلت wopad m12

پیش فرض آموزش نصب رام برای تبلت wopad m12

با توجه به تجربه ای که از خرید این تبلت بدست آوردم خواستم آموزش نصب رام برای این تبلت و سایر تبلت هایی که سی پی یو آنها Rk29xx هستش رو در این تاپیک براتون قرار بدم. انشااله که مفید واقع بشه.
    برای نصب رام شما احتیاج به دو فایل دارید که میتونید از اینجا دانلود کنید:
    اولی درایور مورد نیاز برای کامپیوتر هستش که حتما باید بر اساس نوع ویندوز انتخاب کرده و نصبش کنید( البته من تو سایتها خوندم که برای سیستمهای 32 بیتی جواب میده . من خودم رو 64 بیتی امتحان نکردم.)
    دومی RK batch tool هستش که برای نصب رام از این برنامه استفاده میشه.

طریقه نصب :

ابتدا تبلت را خاموش میکنیم . بعد در حالی که کلید menu تبلت رو گرفتیم اون رو به pc وصل کرده بعد از 5 ثانیه کلید menu رو رها میکنیم. حال برنامه
    RK batch tool.exe اجرا میکنیم . باید یکی از اعداد پایین برنامه سبز شود. ( مطابق پیوست اول ) حال از طریق browse برنامه (....) firmware که میخواییم نصبش کنیم رو پیدا کرده {رام هایی که از اینترنت پیدا کرده و دانلود میکنیم بصورت zip هستند که بعد از اکسترکت کردن آنها فایلی با فرمت img.* رو مشاهد میکنیم که همین فایل برای نصب firmware مد نظر ماست }و بعد از انتخاب آن کلید upgrade برنامه رو میزنیم تا شروع به نصب رام کند. بعد از چند دقیقه باید این عبارت نوشته شود Success<1> , fail<0> که نشاندهنده نصب با موفقیت رام میباشد. بعش خود تبلت بوت شده و بعد از چند دقیقه با رام جدید بالا میاد.
    در پایان قابل ذکر است که نصب فونت برای این تبلت مانند سایر تبلتها و گوشیهای آندروید میباشد.
    ویرایش توسط yasmod : 12-28-2011 در ساعت 08:55 AM

از اين 2 لينك مي توانيد اطلاعات مفيد در مورد رام هاي تبلت Wopad M12 ( و تبلت هاي مشابه Aoson M12 / Wopad i9 / Luckystar M12 / Smart S10 ) بدست آوريد .

- لينك اول ( زبان انگليسي )

- لينك دوم ( زبان روسي) ( ترجمه به انگليسي توسط گوگل )

نكته :
    - هر دو لينك فعال و بسيار مفيد هستند
    - در لينك اول نسخه آندرويد 4 براي تست رو هم قرار دارد ( اينجا )
    - براي اين مدل تبلت فعلا 2 سري رام موجود است :
    1- رام رسمي
    2- رام AstroKnight
    ویرایش توسط rasoooli : 12-28-2011 در ساعت 09:33 AM

با سلام

دوستان عزیز من تبلت wopad m12 را از طریق همین سایت خریده ام تبلت خیلی خوبی هست ولی من چیز زیادی از اندروید نمیدانم و نمیتوانم روی

این تبلت بازی و نرم افزار و.. نصب کنم و وقتی تبلت را به کامپیوتر وصل میکنم احتیاج به درایور دارد و هرچه اینترنت را جستجو میکنم به نتیجه ایی

نمیرسم و اگر این کارها فقط با تغییر رام انجام می شود ایا اموزشی که دوستمان در بالا قرارداده داده است همین اموزش کافی هست یا اینکه باید کاردیگری هم انجام داد

و اینکه بهترین رام برای این تبلت کدام است . دوستان عزیز لطفا کمک کنید.

با تشکر از شما عزیزان

مدیریت کل سایت ایران شیپینگ admin آواتار ها

سلام
    یه سر به این فروم بزنید .هرچی بخوایند داخل هست

Android Tablet Forum : Forums covering all Android Tablets

با سلام

دوستان عزیز من دیروز رام AstroKnight (رام تبلت wopad m12) را دانلود کردم و طبق اموزشی که در بال قرا دارد عمل کردم و وقتی اپگرید را زدم در حالی که

فایلهای رام به تبلت فرستاده میشدند ناگهان برق رفت و وقتی برق امد دوباره مراحل را طبق این اموزش انجام دادم و رام با موفقیت نصب شد

ولی هنگامی که تبلت بالا امد تاج تبلت اصلا کار نمی کرد و هرکاری کردم درست نشد و وقتی میخواستم تبلت را خاموش کنم تبلت اصلا خاموش نمیشد

چون وقتی دکمه پاور را میزنم یک پیام میاد که باید روی 0k کلیک کرد تا خاموش شود چون تاچ تبلت کار نمیکرد بنابراین خاموش نمیشدو میبایست شارژ باتری

تموم بشه تا تبلت خاموش شود

و من احتمال دادم که این رام با این تبلت سازگار نیست بنابراین امروز رام شرکتی را دانلود کردم ونصبش کردم ولی باز هم تاجش اصلا کار نمیکند و من نمیدانم چکار کنم

دوستان عزیز تورو به خدا کمکم کنید تبلت همینجوری مونده و من نمیدانم چکار کنم

ممنون

نمی دونم کسی نمی تونه جواب بده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ali-b-2011 نمایش پست ها
    با سلام

دوستان عزیز من دیروز رام astroknight (رام تبلت wopad m12) را دانلود کردم و طبق اموزشی که در بال قرا دارد عمل کردم و وقتی اپگرید را زدم در حالی که

فایلهای رام به تبلت فرستاده میشدند ناگهان برق رفت و وقتی برق امد دوباره مراحل را طبق این اموزش انجام دادم و رام با موفقیت نصب شد

ولی هنگامی که تبلت بالا امد تاج تبلت اصلا کار نمی کرد و هرکاری کردم درست نشد و وقتی میخواستم تبلت را خاموش کنم تبلت اصلا خاموش نمیشد

چون وقتی دکمه پاور را میزنم یک پیام میاد که باید روی 0k کلیک کرد تا خاموش شود چون تاچ تبلت کار نمیکرد بنابراین خاموش نمیشدو میبایست شارژ باتری

تموم بشه تا تبلت خاموش شود

و من احتمال دادم که این رام با این تبلت سازگار نیست بنابراین امروز رام شرکتی را دانلود کردم ونصبش کردم ولی باز هم تاجش اصلا کار نمیکند و من نمیدانم چکار کنم

دوستان عزیز تورو به خدا کمکم کنید تبلت همینجوری مونده و من نمیدانم چکار کنم

ممنون
    با سلام.
    اگر هنوز مشکل شما رفع نشده به بنده ایمیل بزنید راهنماییتون کنم!
    splint_14@yahoo.com

نقل قول نوشته اصلی توسط Haadi نمایش پست ها
    با سلام.
    اگر هنوز مشکل شما رفع نشده به بنده ایمیل بزنید راهنماییتون کنم!
    splint_14@yahoo.com
    با سلام فایل نحوه ی آپگرید صحیح رو برای شما آپلود کردم.
    در اینج می تونید ببینید http://www.mediafire.com/?17nlr716lk9ouzg
    در ضمن لینک های زیر مرتبط با تبلت wopad M12 هستند!
    لینک بهترین رام ها:
    Best ROM For The M12
    لینک نحوه ی فلش که بنده ترجمه کردم!
    Howto: Flash a new firmware/ROM to the M12
    از دوستان واسه مشکلتون پرسیدم منتظر جوابم!
    اکه بازم مشکلی بود به بنده بگید که از دوستان در چین بپرسم واستون!
    ولی نظر خوده بنده اینه که یا رام اشتباه رو ریختید یا اینکه اشتباه مراحل رو انجام دادید!
    اگه میشه از وضعیت کنونی تبلت بیشتر واسم بگید!
    ویرایش توسط Haadi : 03-20-2012 در ساعت 01:48 PM

و اینم فورم اصلی.
    کامل و جامع
    Aoson Wopad M12
    با تشکر
    ممبینی
    Splint_14@yahoo.com
    ویرایش توسط Haadi : 03-20-2012 در ساعت 01:45 PM

سلام

دوست عزیز از زحمتی که کشیدی خیلی تشکر میکنم

دوست عزیز اتفاقا من رام را ازاین لینک Best ROM For The M12 دانلود کردم و طبق اموزشی که در این فورم بودHowto: Flash a new firmware/ROM to the M12 شروع به نصب رام روی تبلت کردم

ولی در هنگام نصب رام برق رفت و میخواستم تا برق بیاد کمی با تبلت کار کنم ولی تبلت روش نشد و هرکاری کردم نتونستم

تبلت را روشن کنم و وقتی برق اومد شروع به نصب رام کردم و رام با موفقیعت نصب شد و تبلت با رام جدید بالا اومد ولی تاچ ان

کار نمیکرد و هرکاری کردم درست نشد و تاچ تبلت از کارافتاده بود و دوباره چند تا رام از همین لینک بالا دانلود کردم و رامها با

موفقیعت نصب میشوند وتبلت با رام جدید بالا میاید ولی متاسفانه تاچ کار نمیکند . و تبلت قبل از این مشکل کاملا سالم بوده و تاچ ان

به خوبی کار میکرد ولی با نصب رام این مشکل به وجود امد.

و چند روزی در اینترنت جستجو کردم و در انجمنها

مختلف مشکل را مطرح کردم ولی مشکل حل نشد و با توصیه یکی از دوستان تبلت رو برای تعمییر به تهران فرستادم و اخرین

پاسخ تعمییر کار را هم خدمت شما ارسال شد

متشکرم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

Tags for this Thread